Porażka miejskich na wyjeździe

luk
Wojciech Borowiec (przy piłce) został ukarany czerwoną kartką
Wojciech Borowiec (przy piłce) został ukarany czerwoną kartką Łukasz Janikowski
Nie mamy najlepszych wiadomosci z boisk łódzko - mazowieckiej III ligi. MKS Kutno poległ w meczu w Grodzisku Mazowieckim. Tamtejsza Pogoń pokonała zespół MKS Kutno aż 3:1. Kutnianie grali bez kontuzjowanego Przemysława Michalskiego.

Mecz w Grodzisku miał być okazją do przełamania nie najlepszej passy MKS Kutno. Niestety, na boisku okazało się, że zespół po raz drugi musiał przełknąć gorycz porażki. Już w pierwszej minucie spotkania piłkę do siatki miejskich posłał Bal, MKS zdołał odpowiedzieć dopiero w 36. minucie trafieniem Dawida Dzięgielewskiego. W 81. minucie na 2:1 dla gospodarzy podwyższył Kołaczek, a w piątej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania ustalił Feliksiak. "MIejscy spotkanie kończyli w dziesiątkę, czerwoną kartkę obejrzał Wojciech Borowiec.

Kolejne spotkanie "Miejscy" zagrają w Kutnie 12 września o godz. 16:00. Przeciwnikiem będzie Broń Radom. MKS wciąż zajmuje 11 miejsce w tabeli, tracąc do lidera aż osiem oczek. Broń zajmuje 4 miejsce z 9 punktami. Przed MKs Kutno zatem kolejny ciężki mecz.