Polfarmex Kutno w finale

Tomasz Dębowski
Polfarmex awansował do finału
Polfarmex awansował do finału Archiwum
Polfarmex Kutno w finale rozgrywek w I lidze koszykówki mężczyzn. Dzisiaj koszykarze z kutnowskiej ekipy po raz trzeci pokonali MOSiR Krosno, choć łatwo nie było.

Po wczorajszym triumfie na własnym parkiecie, dzisiaj trzeba było postawić kropkę nad "i"... Pierwszą kwartę niesieni głośnym dopingiem fanów, wygrali miejscowi (21:15). Ich łupem padła też druga i trzecia kwarta. Przed decydującą odsłoną przewaga Polfarmexu wynosiła 13 oczek.MOSiR zagrał jednak kapitalnie w ostatniej kwarcie o doprowadził do remisu. W dogrywce więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy wygrali tę cześć gry 9:4, a cały mecz 77:72.

KKS Pro-Basket Polfarmex Kutno - MOSiR Krosno 77:72 (21-15, 15-13, 21-16, 11-24,9-4)