MKS Kutno dalej liderem! Rozgromił na wyjeździe Concordię 4:1

Piotr Panfil
MKS Kutno rozgromił, spadkowicza z II ligi, Concordię Piotrków Trybunalski aż 1:4. fot. Piotr Panfil
Nikt nie pomyślał, że podopieczni Pawła Ślęzaka w tak łatwy sposób zwyciężą ze spadkowiczem z II ligi Concordią Piotrków Trybunalski 1:4 (0:2). "Miejscy" od pierwszych minut rozpoczęli atak na bramkę gospodarzy, zaś podopieczni Zbigniewa Karbownika zbytnio nie wiedzieli co dzieje się na murawie.

To było przepiękne spotkanie w wykonaniu drużyny MKS Kutno. Już w 14. minucie pierwszą bramkę zdobył Łukasz Znyk, a potem wynik podwyższył na 0:2 Rafał Jankowski. "Miejscy" obawiali się, że w drugiej połowie gra gospodarzy się zmieni i rzucą się do ataku, ale niestety cofnęli się do obrony. W 59. minucie piłkę w światło bramki uderzył ponownie Łukasz Znyk. W 70. minucie goście już zaczęli grać spokojnie co wykorzystali piotrkowianie zdobywając jedynego gola kontaktowego. Strzelcem bramki okazał się Tomasz Wolan. MKS nie mógł być dłużny i w 88. minucie Rafał Jankowski znów pokonał bramkarza Kamila Hrynowieckiego. Przez całe spotkanie dominowali "Miejscy".

Warto dodać, że w Piotrkowie zawiedli także kibice Concordii, których to było około dwudziestu. - To było żenujące spotkanie, ja nie wiem co ta drużyna robi na treningach. Ten zespół powinien uczyć się i brać przykład z kutnian. To jest drużyna z charakterem - mówił jeden z kibiców Concordii przybyłych na spotkanie.

Składy drużyn:
Concordia Piotrków Trybunalski: Hrynowiecki - Czubała, Grzywiński, Pater, Moliński (46' Broniarek) - Kukiełka (63' Wodziński), Juszkiewicz, Oshikoya (46' Raczyński), Potocki (63' Wolan) - Zaor, Różycki.

MKS Kutno: Wojtczak - Grzybowski, Michalski, Znyk, Rutkowski, Dopierała - Skrzynecki, Kubiak, Płacheta (89' Sobczak), Zagajewski (34' Kuc) - Jankowski.

Kolejne spotkanie w ramach 5. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej MKS Kutno rozegra u siebie na stadionie, przy ulicy Kościuszki, już w niedzielę o godzinie 17 z Pilicą Przedbórz.