Polonia Chodzież tylko z jednym punktem w meczu z GKS Tarnovia

Piotr Ślęzak
Polonia Chodzież tym razem zagrała słabiej jak zwykle i do tego przeciwnikiem była przedostatnia drużyna w tabeli

Polonia Chodzież podejmowała GKS Tarnowia, gdzie w pierwszej połowie po bramce Ibry Apiahha Polonia prowadziła 1:0. Jednak w 50 minucie goście wyrównali, Polonia atakowała, ale niestety wielka niemoc w tym meczu i pozostał tylko remis 1:1.

Dawid Jasiński trener Polonii Chodzież:

Straciliśmy dwa punkty. Zagraliśmy poniżej swoich oczekiwań. Pierwsza połowa pod kontrolą, prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, zasłużenie prowadziliśmy 1:0. Druga połowa bardzo chaotyczna. Dużo niedokładności, strat, nasza dyscyplina taktyczna była na słabym poziomie. Po ostatnich dobrych występach trafił się nam słabszy mecz. Wyciągniemy wnioski i zrobimy wszystko, by zdobyć 3 punkty w meczu z Pogonią Łobżenica.

Polonia Chodzież zajmuje 10 miejsce w tabeli IV ligi.