Tym razem prezentujemy poprawne wyniki : - )
60 m - dziewczęta kl. IV
1. Marta Mroczkowska (SP 6 Kwidzyn) 9,40
2. Erica Kruzel (ZS Gardeja) 9,62
3. Patrycja Sowa (SP Cygany) 9,70
60 m - dziewczęta kl. V
1. Weronika Fałek (SP 6 Kwidzyn) 8,95
2. Agata Pawłowska (SP 6 Kwidzyn) 9,16
3. Julia Wydryszek (SP 2 Kwidzyn) 9,32
60 m - dziewczęta kl. VI
1. Agata Flak (SP Cygany) 9,00
2. Paulina Kłos (SP Cygany) 9,60
3. Weronika Kowalczyk (SP Cygany) 9,78
60 m - chłopcy kl. IV
1. Patryk Wojtysiak (SP 6 Kwidzyn) 9,11
2. Andrzej Sabiszewski (ZS Gardeja) 9,42
3. Kacper Kurzawa (ZS Gardeja) 9,42
60 m - chłopcy kl. V
1. Michał Piełuć (SP 6 Kwidzyn) 8,92
2. Szymon Chmielowski (SP Cygany) 9,20
3. Dawid Radoła (SP 6 Kwidzyn) 9,70
60 m - chłopcy kl. VI
1. Wojtek Dyczkowski (SP 6 Kwidzyn) 8,44
2. Piotr Wierzbicki (SP Cygany) 8,60
3. Marek Lidak (SP Cygany) 8,86
300 m - dziewczęta kl. IV
1. Marta Mroczkowska (SP 6 Kwidzyn) 52,36
2. Konstancja Wacławik (SP 2 Kwidzyn) 54,70
3. Dominika Szewczyk (SP 6 Kwidzyn) 55,20
300 m - dziewczęta kl. V
1. Oliwia Redzińska (SP 2 Kwidzyn) 50,49
2. Julia Wydryszek (SP 2 Kwidzyn) 51,51
3. Zuzanna Łupczewska (SP 2 Kwidzyn) 52,33
300 m - dziewczęta kl. VI
1. Kinga Felczak (SP Rodowo) 50,94
2. Agata Krogulec (SP 2 Kwidzyn) 51,70
3. Paulina Kłos (SP Cygany) 52,82
300 m - chłopcy kl. IV
1. Tomasz Wichowski (SP 6 Kwidzyn) 50,87
2. Kacper Kurzawa (ZS Gardeja) 52,03
3. Jakub Bartosiak (SP Cygany) 54,17
300 m - chłopcy kl. V
1. Szymon Chmielowski (SP Cygany) 51,23
2. Kamil Wojciechowski (SP 2 Kwidzyn) 51,30
3. Krzysztof Imbiorkiewicz (SP 6 Kwidzyn) 53,36
300 m - chłopcy kl. VI
1. Piotr Wierzbicki (SP Cygany) 47,12
2. Krzysztof Zaręba (SP 2 Kwidzyn) 47,78
3. Filip Stryjewski (SP 6 Kwidzyn) 48,48
600 m - dziewczęta kl. IV
1. Wiktoria Kłosińska (SP 6 Kwidzyn) 2.27,43
2. Patrycja Sowa (Sp Cygany) 2.31,20
3. Ola Walkiewicz (SP 6 Kwidzyn) 2.32,19
600 m - dziewczęta kl. V
1. Ola Rejkiewicz (SP 6 Kwidzyn) 2.11,48
2. Beata Stachura (SP 2 Kwidzyn) 2.27,53
3. Katarzyna Barańska (SP Cygany) 2.30,60
600 m - dziewczęta kl. VI
1. Martyna Skrajda (ZS Gardeja) 2.03,10
2. Julita Kominek (SP 2 Kwidzyn) 2.09,26
1000 m - chłopcy kl. IV
1. Patryk Czarnuch (SP 6 Kwidzyn) 4.18,40
2. Michał Świetlicki (SP 6 Kwidzyn) 4.27,90
3. Dawid Dolewski (SP 6 Kwidzyn) 4.35,30
1000 m - chłopcy kl. V
1. Przemysław Falkowski (SP Straszewo) 4.21,50
2. Michał Chmiel (SP 2 Kwidzyn) 4.13,70
3. Maciej Czajka (SP 2 Kwidzyn) 4.35,30
1000 m - chłopcy kl. VI
1. Marek Lidak (SP Cygany) 3.22,30
2. Mateusz Wiśniewski (SP 4 Kwidzyn) 3.30,30
3. Marcin Olejnik (SP Rodowo) 3.34,80
Skok w dal - dziewczęta kl. IV
1. Katarzyna Templin (SP 6 Kwidzyn) 3,84
2. Erica Kruzel (ZS Gardeja) 3,65
3. Ada Sejka (SP 6 Kwidzyn) 3,24
Skok w dal - dziewczęta kl. V
1. Agata Pawłowska (SP 6 Kwidzyn) 4,36
2. Zuzanna Łupaczewska (SP 2 Kwidzyn) 3,90
3. Adrianna Kaniecka (SP Cygany) 3,85
Skok w dal - dziewczęta kl. VI
1. Kinga Felczak (SP Rodowo) 4,32
2. Agata Flak (SP Cygany) 4,27
3. Katarzyna Pawelczak (SP 2 Kwidzyn) 3,60
Skok w dal - chłopcy kl. IV
1. Patryk Wojtysiak (SP 6 Kwidzyn) 4,12
2. Dawid Wierzba (SP 2 Kwidzyn) 3,84
3. Damian Sulej (SP 6 Kwidzyn) 3,75
Skok w dal - chłopcy kl. V
1. Sławek Szymański (SP 6 Kwidzyn) 4,12
2. Maciej Czajka (SP 2 Kwidzyn) 4,00
3. Dominik Kalinowski (SP 6 Kwidzyn) 3,96
Skok w dal - chłopcy kl. VI
1. Mateusz Wiśniewski (SP 4 Kwidzyn) 4,57
2. Hipolit Kalczuk (SP 2 Kwidzyn) 4,05
3. Patryk Kryszkiewicz (SP Rodowo) 3,82
Piłeczka palantowa - dziewczęta kl. IV
1. Zuza Cieśla (ZA Gardeja) 34 m
2. Wiktoria Kłosińska (SP 6 Kwidzyn) 27
3. Konstancja Wacławik (SP 2 Kwidzyn) 26
Piłeczka palantowa - dziewczęta kl. V
1. Ola Sosnowska (SP 6 Kwidzyn) 35
2. Weronika Lisewicz (SP 2 Kwidzyn) 32
3. Karolina Gajko (SP 2 Kwidzyn) 29
Piłeczka palantowa - dziewczęta kl. VI
1. Natalia Krampa (SP 2 Kwidzyn) 52
2. Aleksandra Piątkowska (SP 2 Kwidzyn) 37
3. Urszula Kortas (SP 2 Kwidzyn) 36
Piłeczka palantowa - chłopcy kl. IV
1. Andrzej Sabiszewski (ZS Gardeja) 48
2. Wiktor Kamiński (SP Straszewo) 37
3. Tomasz Traczyk (SP Cygany) 36
Piłeczka palantowa - chłopcy kl. V
1. Dawid Serocki (SP 6 Kwidzyn) 45
2. Maciej Kogut (SP 6 Kwidzyn) 41
3. Grzegorz Wiśniewski (SP 2 Kwidzyn) 40
Piłeczka palantowa - chłopcy kl. VI
1. Wojciech Dyczkowski (SP 6 Kwidzyn) 60
2. Bartosz Kłos (ZS Gardeja) 59
3. Patryk Lipiński (SP Rodowo) 47
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?