18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Kutnie rywalizowali w strzelectwie sportowym [ZDJĘCIA]

Piotr Panfil
Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Swenderska (39 pkt.), drugą pozycję zajęła Aleksandra Zawadzka (32 pkt.), zaś trzecia lokata przypadła Magdalenie Zielińskej (31 pkt.).

W kategorii chłopców zwyciężył Dawid Mazur (51pkt.), drugie miejsce zajął Bartosz Pawlak (40 pkt.), natomiast trzecie Piotr Błaszczyk (40 pkt.).

Zawody przeprowadzone zostały przez Marzannę Kroczek, Andrzeja Karbowskiego przy współudziale LOK w Kutnie. Nagrody książkowe ufundował dyrektor szkoły Juliusz Sieradzon.

Warto wspomnieć, że każdy zawodnik wykonał po dziesięć strzałów konkursowych i trzy strzały próbne z odległości 10 metrów.
Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Swenderska (39 pkt.), drugą pozycję zajęła Aleksandra Zawadzka (32 pkt.), zaś trzecia lokata przypadła Magdalenie Zielińskej (31 pkt.). W kategorii chłopców zwyciężył Dawid Mazur (51pkt.), drugie miejsce zajął Bartosz Pawlak (40 pkt.), natomiast trzecie Piotr Błaszczyk (40 pkt.). Zawody przeprowadzone zostały przez Marzannę Kroczek, Andrzeja Karbowskiego przy współudziale LOK w Kutnie. Nagrody książkowe ufundował dyrektor szkoły Juliusz Sieradzon. Warto wspomnieć, że każdy zawodnik wykonał po dziesięć strzałów konkursowych i trzy strzały próbne z odległości 10 metrów. fot. Piotr Panfil
W Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej. Turniej odbył się w ramach kutnowskich grantów. Najlepiej punktujący uczniowie, zwycięzcy, zmierzą się już 26 marca w etapie międzygimnazjalnym, gdzie do rywalizacji stanie młodzież ze szkół gimnazjalnych z całego powiatu kutnowskiego.