Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Kino Kutno

  Sortuj według:
  • RECENZJA: „Bad Boy”, czyli bad cinema dla setek tysięcy widzów

   By oglądać obecnie filmy Patryka Vegi, trzeba być miłośnikiem wyłącznie dosadnych doznań, podanych z gracją równą wyrafinowaniu technicznemu polskiego piłkarza. Ci, którzy chcieliby zobaczyć kino, będą skonfundowani, niczym przypadkowy kibic rodzimej ekstraklasy.

  • Film „Psy 3. W imię zasad”: „Psy” szczekają, kinematografia idzie dalej [PSY 3 RECENZJA]

   Siła trzeciej odsłony „Psów” polega na tym, że szczególnie na tle zaspokajającej współczesnego widza i czytelnika bezwartościowości i bezguścia, od strony realizacyjnej i aktorskiej to pełen profesjonalizm. Kłopot jednak w tym, że profesorom zabrakło zajmującej opowieści.

  • 10 powodów, dla których warto obejrzeć film "Polska Toskania"

   Już 14 listopada premiera kolejnego filmu, którego producentem jest "Gazeta Lubuska". Dzień później obraz będzie można zobaczyć w internecie na naszej stronie internetowej. Tym razem zajmujemy się naszym regionem i patrzymy na jego przeszłość, teraźniejszość i przyszłość przez pryzmat winnic i winiarstwa. Dlaczego warto ten film zobaczyć? Jest co najmniej 10 powodów. Znajdziecie je, klikając w zdjęcia znajdujące się poniżej.

  • Nominacje do Oscarów 2020: „Boże Ciało” z szansą na statuetkę

   Film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy (absolwenta łódzkiej Szkoły Filmowej) otrzymał nominację do Oscara 2020 w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Najwięcej nominacji, aż jedenaście, przyznano „Jokerowi”.

  • Nowa polska komedia „Mayday”: Poczucie humoru, które dnia nie robi

   Przeniesienie teatralnej farsy, szczególnego gatunku szaleństwa, na kinowy ekran jest niezwykle trudne. Polska filmowa adaptacja brytyjskiej sztuki „Mayday” dowodzi, że gwoździem do trumny takiego przedsięwzięcia staje się zwyczajny brak gustu.

  • "Terminator. Mroczne przeznaczenie": Terminator jeszcze chciałby móc...

   Nowy stary „Terminator” to produkcja, którą wyposażono w wiele nie najgorszych elementów. Jednak w całości to niespecjalnie działa. I dowodzi jedynie, iż żyjemy w kolosalnym bałaganie myśli.