Remis MKS Kutno z Mazurem Karczew w III lidze piłki nożnej

Tomasz Dębowski
Wczoraj na stadionie miejskim w Kutnie rozegrano spotkanie w ramach rozgrywek w III lidze piłki nożnej. Miejscowy MKS Kutno zremisował z Mazurem Karczew.

W 44 minucie gola dla gości zdobył Artur Wójcik. Po przerwie, w 61 minucie wyrównał Jakub Kustra. 7 minut później Radosław Filipczak wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. W 80 minucie gola na wagę remisu strzelił Łukasz Pałczyński.

MKS Kutno - Mazur Karczew 2:2 gole: MKS: Jakub Kustra - 62, Łukasz Pałczyński - 80. Mazur: Artur Wójcik - 45, Radosław Filipczak - 6. 9