Porażka Polfarmexu. Górnik Wałbrzych odjechał ze zwycięstwem [ZDJĘCIA]

Anna Królak
Podopieczni Jarosława Krysiewicza przegrali na własnej hali z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych 73-77.

Większość spotkania należała do Polfarmexu. Po dwóch minutach gospodarze prowadzili 10-2. Do ostatniej kwarty Polfarmex przystępował prowadząc 60-50. Niestety w ostatniej odsłonie spotkania goście skutecznie odrobili straty pokonując Lwy. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy został Michał Marek, który zapisał na swoim koncie 15 punktów.

Polfarmex Kutno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73-77
(22-15, 14-18, 24-17, 13-27)

Polfarmex: Marek 15, Sobczak 9, Wieczorek 0, Majewski 12, Nowicki 5, Pawlak 11, Żmudzki 4, Obarek 5, Czyżnielewski 6, Gospodarek 6.

Górnik: Durski 4, Kruszyński 15, Wróbel 14, Niedźwiedzki 30 (18 zb.), Spała 5, Glapiński 3, Krzywdziński 0, Der 6.