Porażka AZS WSGK Polfarmex Kutno w ostatnich sekundach

luk, pp
Dariusz Gdesz/ Polskapresse
Koszykarze zespołu AZS WSGK Polfarmex Kutno odnieśli trzecią z rzędu I-ligową porażkę. Tym razem przegrali z Rosą Radom 72:71 (19:20, 19:17, 15:17, 19:17).

Początek spotkania ułożył się po myśli akademików, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Ta po okresie lepszej gry gospodarzy jednak stopniała.

Druga kwarta należała do gospodarzy. Przerwa nie przyniosła zmiany obrazu gry, a spotkanie było bardzo wyrównane. Dramat rozegrał się w końcówce - Rosa Radom decydujący o zwycięstwie punkt - zdobyła na cztery sekundy przed końcem.

Podopieczni Jarosława Krysiewicza, po 25. kolejce I ligi koszykówki mężczyzn, zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, gwarantujące udział w Play Off.

Następny mecz AZS zagra w sobotę, we własnej hali sportowej, o godzinie 17.30 z Focus Mall Sudety Jelenia Góra.