Polfarmex Kutno ograł lidera!

Tomasz Dębowski
Polfarmex wygrał z liderem
Polfarmex wygrał z liderem Tomasz Dębowski
Polfarmex Kutno ograł lidera I ligi w koszykówce mężczyzn. Dla MOSiR PBS Bank KHS Krosno była to pierwsza porażka w sezonie.

KKS Pro-Basket Kutno musiał wznieść się na wyżyny, by ograć zespół, który w tym sezonie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa - i na koszykarskie wyżyny się wzniósł. Miejscowi po kapitalnym meczu okazali swą wyższość nad zespołem z Krosna.

Po pierwszej kwarcie miejscowi prowadzili 24:18, drugą kwartę wygrali 18:12 i po pierwszej połowie prowadzili 12 oczkami. W trzeciej kwarcie wygrali jednym oczkiem, by w ostatniej odsłonie przegrać 2 punktami. Ostatecznie Polfarmex wygrał to spotkanie 75:66.

KKS Pro-Basket Polfarmex Kutno - MOSiR PBS Bank KHS Krosno75:66 (24:18, 18:12, 18:19, 15:17)