Polfarmex Kutno o włos od wygranej [ZDJĘCIA!]

Łukasz Janikowski
Polfarmex Kutno o włos od wygranej!
Polfarmex Kutno o włos od wygranej! Łukasz Janikowski
Polfarmex Kutno tylko jednym punktem przegrał dziś we własnej hali z Energą Czarnymi Słupsk. Kutnowski zespół do ostatnich sekund mógł odmienić losy meczu. O przegranej tak naprawdę zadecydowała jednak fatalna postawa farmaceutów w drugiej kwarcie, w której roztrwonili oni zaliczkę z pierwszej odsłony meczu.

Forma Polfarmexu wciąż rośnie, niestety drużynie wciąż zdarzają się irytujące przestoje, czego najlepszym dowodem jest przegrana 4:21 druga odsłona meczu. Trwająca przez całą drugą połowę pogoń prawie się koszykarzom Polfarmexu Kutno udała i choć Lwy wygrały kolejne dwie kwarty, w ostatecznym rozrachunku i tak ze zwycięstwa cieszyła się ekipa Czarnych.

Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 69:70 (20:14, 4:21, 24:20, 21:15)

Polfarmex: Jarecki - 14, Wallace - 12, Fraser - 11, Bartosz - 10 (11 zb.), Kowalczyk - 8, Gabiński - 6, Thompson - 5, Grochowski - 3.

Energa Czarni: Surmacz - 15, Goods - 14, Kravish - 14, Lewis - 12, Johnson - 8, Ginyard - 7, Dąbrowski - 0, Seweryn - 0.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani