OPPO – idealny wybór na wakacje

Materiał informacyjny OPPO
Czasy, kiedy wybierając się na urlop musieliśmy zabierać ze sobą aparat, mapę i książkę, dawno minęły. Teraz, dzięki smartfonom, wszystkie niezbędne przedmioty zmieścimy w kieszeni. Urządzenia OPPO z Serii A wyposażone są we wszystko, czego potrzebujemy w trakcie wakacji. A także dużo, dużo więcej.

Chwile uchwycone na dłużej

Zdjęcia z wakacji – wszyscy lubimy je przeglądać, wracając wspomnieniami do chwil błogiego wypoczynku. Dobry aparat, wytrzymała bateria i płynne działanie – tego przede wszystkim potrzebujemy, by podczas wypoczynku robić zdjęcia znakomitej jakości. Takie wymagania spełnia smartfon OPPO A31.

Urządzenie, które wygląda bardzo nowocześnie i doskonale leży w dłoni, dysponuje aparatem głównym z aż trzema obiektywami. Taki zestaw pozwala na wykonywanie ujęć w przeróżnych sceneriach i w nieskończonej liczbie konfiguracji. Z kolei przedni aparat ze wsparciem sztucznej inteligencji i funkcją dostosowania efektu upiększenia, zapewnia naturalne autoportrety. Będziemy zadowoleni z efektu niezależnie od tego, czy zdjęcia robimy na plaży, w górach, czy po prostu prowadzimy wideo-rozmowę ze znajomymi.

Smartfon OPPO A31 działa bardzo płynnie i stabilnie, a bateria o pojemności 4230mAh pozwala na nawet 45 godzin rozmów i ponad 18 dni czuwania. Jeśli więc podczas wakacji wyruszymy na całodzienne zwiedzanie, to ładowarkę zostawić w pokoju hotelowym.
OPPO A31 dostaniemy już za 799 zł.

Smartfon gamingowy – mocna bateria i niezwykła płynność

Wakacje to jednak nie tylko wypoczynek na świeżym powietrzu. Zdarza się, że gwałtowna ulewa lub konieczność podróży (np. poc**iągiem) zmuszą nas do przebywania w zamkniętej przestrzeni. W takich wypadkach, dzięki smartfonom, którym gaming niestraszny, nie musimy rezygnować z rozrywki.

W tych okolicznościach przyrody, świetnie sprawdzi się smartfon OPPO A91. Wyposażony został w bardzo mocną baterię 4025 mAh, która umożliwia swobodne korzystanie ze smartfona przez cały dzień. Dodatkowo inżynierowie OPPO wyposażyli go w technologię VOOC 3.0 20W, dzięki której naładowanie urządzenia do 50% zajmuje tylko 30 minut. Dodajmy do tego niezwykłą płynność i głębię kolorów, a otrzymamy idealny smartfon gamingowy.

Na uwagę zasługuje też system ColorOS, dostępny we wszystkich modelach OPPO. Nakładka jest chwalona przez użytkowników za doskonałą oprawę wizualną. Jej twórcy zadbali o zaawansowane opcje ochrony bezpieczeństwa. Bez dodatkowych instalacji otrzymujemy program antywirusowy, a system sprawdzi zainstalowane przez nas aplikacje pod kątem prób wymuszania danych i zablokuje takie działania.

Oprócz tego zwiększono ochronę transakcji bezstykowych, mikropłatności oraz nieautoryzowanego przechwycenia danych np. z pomocą fałszywych stacji BTS. OPPO A91 jest więc doskonałym wyborem dla osób, które traktują smartfona jako narzędzie służące rozrywce, a przy tym chcą mieć pewność, że są znakomicie chronieni. Model dostaniemy już za 1399 zł.

Smartfon z ogromną baterią dla dzieci

System ColorOS zapewnia także rodzicom możliwość blokowania treści, które wyświetlane są ich dzieciom. W sposób bardzo prosty i niezwykle intuicyjny możemy zadbać o to, by nasze pociechy były bezpieczne, podczas korzystania ze swojego smartfona.

A jaki smartfon wybrać dla dziecka? Dwa opisane wcześniej modele dysponują wydajnymi i dużymi bateriami, które umożliwiają korzystanie ze smartfona przez długie godziny. Prawdziwym długodystansowcami są też modele OPPO A72 i A52. Ich bateria o pojemności aż 5000 mAh pozwala na nawet bardzo intensywne korzystanie z możliwości sprzętu. Dodatkowo oba modele wyposażono w funkcję szybkiego ładowania o mocy 18W oraz funkcję ładowania zwrotnego (ładowanie telefonu od telefonu).

OPPO A72 i A52 to bliźniacze modele, które wyposażone są w aparaty o odpowiednio czterech i dwóch obiektywach. Specjaliści tej marki wyposażyli smartfony m.in. w system Ultra Night 2.0, który zapewnia ostre i naturalnie oświetlone nocne ujęcia. Oprócz tego urządzenia otrzymały nakładkę systemową ColorOS 7, gwarantującą doskonałą estetykę i ułatwiającą obsługę.

Dodatkowo w OPPO A72 i A52 zainstalowano przenośne studio filmowe, dzięki któremu kręcenie i montaż wideo w formie stories i vlogów jest wyjątkowo proste. Dzieciakom z pewnością spodobają się te funkcje!

Cena OPPO A72 zaczyna się od 1199 zł. OPPO A52 dostaniemy już za 999 zł.

Na wakacje samochodem – ze smartfonem

Na wakacje w tym roku często wyruszymy samochodem. OPPO ma rozwiązania wspierające również prowadzących cztery kółka. Gratką jest tu specjalny tryb jazdy - dzięki niemu można w pełni skupić się na drodze, a telefon blokuje nieistotne połączenia i powiadomienia. W tę funkcjonalność zaopatrzony jest chociaż model OPPO A12, czyli urządzenie przeznaczone dla początkujących użytkowników smartfonów. Telefon wyposażony został w baterię 4230 mAh, czytnik linii papilarnych, czterordzeniowy procesor i podwójny tylny aparat wykorzystujący SI.

W A12 fani muzyki docenią z kolei Dirac, funkcję optymalizacji dźwięku, która automatycznie dostosowuje ustawienia audio do gier, muzyki czy filmów. Smartfon OPPO A12 dostaniemy już od 599 zł.

Materiał oryginalny: OPPO – idealny wybór na wakacje - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie