4 z 33
Stanowisko: MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH...
fot. fot. ilustracyjne / pixabay.com

Oferty pracy z Kutna i powiatu kutnowskiego. Kogo szukają pracodawcy? Co oferują?

Oferty pracy w Kutnie i powiecie kutnowskim

Stanowisko: MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH
Miejsce pracy: Kutno, łódzkie
Pracodawca: Elektro-System s.c.
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zakres obowiązków: Montaż sprzętu elektronicznego i skalibrowanie.
Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe
wykształcenie - techniczne średnie zawodowe

Dzieci z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu przystąpiły do I Komunii Św.

Buskie Spotkania z Folklorem - eliminacje w Ciekotach. Na scenie 40 wykonawców [FOTO]

Od „drogiej brunetki” Hailey Bieber do świetlistego blondu. Modne kolory włosów

Kosztuje niewiele, a działa cuda! Użyj jako krem do twarzy, rąk i stóp

800 plus. Ostatnie godziny na złożenie wniosku i wypłatę świadczenia bez przerwy