2 z 33
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko: SPRZĄTACZKA BIUROWA...
fot. fot. ilustracyjne / pixabay.com

Oferty pracy z Kutna i powiatu kutnowskiego. Kogo szukają pracodawcy? Co oferują?

Oferty pracy z Kutna i powiatu kutnowskiego

Stanowisko: SPRZĄTACZKA BIUROWA
Miejsce pracy: Kutno, łódzkie
Pracodawca: ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data ważności: 16.03.2022
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości biur, korytarzy.
Wymagania: wykształcenie - podstawowe

doświadczenie zawodowe mile widziane, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Dąbrowskie uoczystości z okazji 233. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej. Pogoda dopisała

Ta wyspa co pół roku znajduje się w innym państwie. Jak to możliwe?

Najlepszy sernik na spotkania w plenerze. Wystarczy zmieszać kilka składników

Mio MiVue C590. Nowy wideorejestrator od Mio