3 z 39
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko: OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH...
fot. fot. ilustracyjne archiwum naszemiasto

Oferty pracy z Kutna i powiatu kutnowskiego. Kogo szukają pracodawcy? Co oferują?

Oferty pracy z Kutna i powiatu kutnowskiego

Stanowisko: OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH
Miejsce pracyGołębiew Nowy, łódzkie
Pracodawca: PlantiCo Zielonki Sp. z o.o. Zakład Hodowlano Nasienny Gołębiew
Dostępna od: 2 dni
Data ważności: 07.02.2022
Data rozpoczęcia: 17.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zakres obowiązków: Nadzór nad pracą parku maszynowego, obsługa maszyn pakujących, utrzymanie ciągłości produkcji.
Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe
wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość mechaniki i automatyki, uprawnienia na wózki widłowe UDT-mile widziane

Zobacz również

Przegląd tygodnia od 21.04 w Józefowie

NOWE

Tygodniowy przegląd prasy w Andrychowie, (21.04-27.04.2024)

NOWE

Masz zatkany nos i problemy z oddychaniem? To problem miliona Polaków! Jest na to lek

Nowe udogodnienia na lotnisku Modlin. Duży ukłon w stronę pasażerów

Ten produkt nie tylko polepsza trawienie. Może zmniejszyć objawy ADHD u dzieci