Młodzicy MKS Kutno grali o punkty

Maciej Aksman
Zawodniczki MKS Kutno w ramach rozgrywek wojewódzkich młodziczek U-14 przegrały wyjazdowe spotkanie z Widzewem Łódź. Kutnianki zdołały wygrać jedynie ostatnią kwartę spotkania 13: 26. Pozostałe kwarty zakończyły się na korzyść gospodarzy 14: 6, 27: 12, 26: 22.

Ostateczny wynik spotkania to 82: 74 dla łodzianek. Najskuteczniejszymi zawodniczkami MKS-u były Anna Walicka, zdobywając 21 oczek oraz Angelika Gabrysiak z 15 punktami na koncie. Poza tym punktowały: Weronika Bogdańska - 2, Kinga Chodorowska - 2, Wiktoria Nowak - 11, Paulina Kacprowicz - 21, Paulina Jędrzejczak oraz Blanka Zawierucha - 2.

Z kolei młodzicy z ASZ WSGK Polsad U-13 rozgromili Księżaka Łowicz 69: 55. Pierwszą kwartę kutnianie wygrali 23:13. W drugiej, drużyny musiały zadowolić się remisem 13:13. Trzecia odsłona meczu 18 14 dla Kutna. Ostatnia kwarta remisowa 15:15.