MKS Kutno zwycięża w Pucharze Polski z Łodzią 8:0!

Piotr Panfil
MKS Kutno wygrał z Kolejarzem Łódź aż 8:0.
MKS Kutno wygrał z Kolejarzem Łódź aż 8:0. fot. Piotr Panfil
MKS II Kutno w środę u siebie na stadionie rozgromił, w meczu drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski, Kolejarza Łódź aż 8:0. Hat-tricka dla "Miejskich" zdobył Emmanuel Ohagwu. Do pierwszej połowy podopieczni Pawła Ślęzaka wygrywali już 2:0.

W pierwszej części spotkania, gole dla gospodarzy zdobył w 9. minucie Rafał Jankowski z rzutu karnego i w 38. minucie Przemysław Michalski.

W drugiej połowie bramkarz Kolejarza Łódź był już niestety bez szans. W 54. minucie trzecią bramkę strzelił Emmanuel Ohagwu. Potem w 56. minucie piłkę w światło bramki uderzył Maciej Kowalczyk. Następnie dwa gole z rzutu karnego strzelił w 58. minucie Rafał Kubiak i siedem minut później Dawid Skrzynecki. Na zakończenie w 48. minucie, a także w 81. minucie raz jeszcze bramkarza gości pokonał Emmanuel Ohagwu.

Drużyna MKS II Kutno zagrała w następującym składzie: Sokołowicz - Kowalczyk, Przemysław Michalski, Dopierała, Rutkowski - Zagajewski (46 Mensah), Znyk (46 Trzeciak) , Kubiak, Płacheta (46 Skrzynecki) - Jankowski (46 Piotr Michalski), Ohagwu.