MKS Kutno zwycięża przed ligą z Włocłavią aż 3:0

Piotr Panfil
Rafał Kubiak zdobył dwie bramki.
Rafał Kubiak zdobył dwie bramki. fot. Piotr Panfil
Podopieczni Kamila Sochy wygrali, u siebie na stadionie, w meczu kontrolnym z Włocłavią Włocławek 3:0. W 58 i 60. minucie gole zdobył Rafał Kubiak i w 87. minucie celnie w światło bramki uderzył Mariusz Jakubowski.

MKS Kutno rozegrał spotkanie w następującym składzie: Jakub Skrzypiec (60′ Michał Sokołowicz) - Wojciech Borowiec, Maciej Kowalczyk, Łukasz Znyk, Marcin Dopierała (46′ Bartosz Broniarek) - Sylwester Płacheta, Dariusz Lipiński (72′ Mariusz Jakubowski), Rafał Kubiak (72′ Jakub Lipczyński), Adam Grzybowski (72′ Andrzej Grzegorek) - Kamil Zagajewski (46′ Przemysław Kowalski), Dawid Dzięgielewski (72′ Piotr Michalski).

Warto dodać, że już w sobotę startują rozgrywki III ligi łódzko-mazowieckiej. MKS Kutno, w 1. kolejce, podejmie, u siebie na stadionie im. Henryka Reymana, Radomiaka Radom. W 2. kolejce Miejscy zmierzą się na wyjeździe z Wartą Sieradz, która utrzymała się w lidze dzięki rezygnacji z gry Ceramiki Opoczno.