Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKS Kutno remisuje po raz trzeci. Mazur Karczew nowym liderem.

Łukasz Janikowski
Piłkarzom MKS Kutno nie udało się wygrać meczu VII kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z beniaminkiem, Bronią Radom. Zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Kutnie kibice musieli zadowolić się remisem 1:1. Potknięcie żółto-niebieskich wykorzystał Mazur Karczew, który wskoczył na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Broń Radom to tegoroczny beniaminek III ligi łódzko - mazowieckiej. Zespół radzi sobie jednak nadzwyczaj dobrze i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Mecz z liderującym w tabeli MKS-em był więc meczem na szczycie, do którego obie drużyny podeszły bez taryfy ulgowej.

W pierwszej połowie nieznacznie lepszy okazał się MKS Kutno, który prowadził od 23 minuty po golu Łukasza Trzeciaka. Podopieczni Pawła Ślęzaka w drugiej połowie chcieli podwyższyć wynik, jednak Broń Radom grała skutecznie w obronie i odważnie kontrowała zespół gospodarzy. Gościom udało się wyrównać w 53 minucie, a wynik meczu nie uległ już zmianie.

Na podziale punktów w Kutnie skorzystał Mazur Karczew, który pokonał u siebie Concordię Piotrków Trybunalski 3:0 i wyprzedził MKS w ligowej tabeli.

MKS Kutno - Broń Radom 1:1
1-0 Łukasz Trzeciak 23 min., 1-1 Łukasz Jamróz 53 min.
Żółte kartki: Kowalczyk, Dopierała, Michalski, Kubiak - Rdzanek, Kozubek
Sędziował: Adam Motyl (Piotrków Tryb.)
MKS Kutno: Kępka (72' Turkowski) - Kowalczyk (68' Zagajewski), Michalski, Dopierała, Rutkowski - Znyk, Kubiak, Skrzynecki, Trzeciak, Płacheta - Jankowski
Broń Radom: Młodziński - Cichoń, Jarząbek, Kośmicki, Ubożak - Rdzanek, Dziubiński, Sałek, Kozubek - Ciupiński, Jamróz