MKS Kutno przegrywa z "Nafciarzami"

Piotr Panfil
III-ligowy MKS Kutno przegrał na wyjeździe, w meczu kontrolnym, z Wisłą Płock 2:1. Gole dla płocczan zdobył w 32. minucie Tomasz Bekas i w 38. minucie bramkę samobójczą Przemysław Michalski. Dla "Miejskich" jedynego gola strzelił w 64. minucie Rafał Jankowski.

Składy drużyn:
Wisła Płock, pierwsza połowa: Danowski - Nadolski, Ganowicz, Karwan, Grzelak - Hlousek, Adamczyk, Bekas, Żaglewski - Lewandowski, Twardowski.
Wisła Płock, druga połowa: Danowski - Nadolski, Pacan, Ganowicz, Hus - Chwastek, Wyczałkowski, Nowacki, Lewandowski - Sekulski, Wiśniewski.

MKS Kutno: Skrzypiec – Grzybowski, Przemysław Michalski (46 Rutkowski), Dopierała, Kowalczyk – Znyk, Mazurkiewicz (46' Mroch), Sobczak, Płacheta – Ohagwu (46' Skrzynecki), Jankowski.