MKS Kutno pokonuje Mazura Karczew 2:1

Piotr Panfil
Podopieczni Pawła Ślęzaka w ramach 12. kolejki rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej zwyciężyli u siebie na stadionie z Mazurem Karczew 2:1 (0:0). Dzięki wygranej w sobotnim meczu i remisie Pogoni Siedlce z SMS-em Łódź, MKS Kutno powrócił na fotel lidera.

Strzelcem bramek dla "Miejskich" okazał się w 53.minucie Sylwester Płacheta i w 63. minucie Rafał Jankowski. Natomiast dla gości gola zdobył w doliczonym czasie gry Tomasz Sielski.

Żółte kartki w spotkaniu ujrzał Łukasz Znyk i Rafał Jankowski, zaś w zespole gości Damian Jakubik, Daniel Żurawski, a także Kamil Tlaga.

Składy drużyn:
MKS Kutno: Kępka - Grzybowski, Przemysław Michalski, Dopierała (83 Rutkowski), Kowalczyk - Znyk, Kubiak (89 Trzeciak ) Sobczak, Płacheta - Jankowski, Ohagwu (46 Skrzynecki).

Mazur Karczew: Pusek - Dąbrowski, Rafalski, Jakubik, Głąbicki - Lewicki, Stańczuk, Żurawski (78 Wojciechowski), Tlaga (65 Sielski) - Kosim, Górecki.

Następny mecz "Miejscy" rozegrają w sobotę z wiceliderem Pogonią Siedlce.