Medale kutnowskich kicboxerów na Mistrzostwach Polski

Tomasz Dębowski
Kolejne medale przywieźli kutnowscy kickboxerzy z turnieju rangi mistrzowskiej. Tym razem zawodnicy z Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno, w dniach 14 i 15 czerwca startowali w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kickboxingu w Light Contact, które odbyły się w Lesznie.

Złoty medal zdobyła Małgorzata Popławska w kat. wagowej -70kg. W kat. wagowej -84 kg, brąz wywalczył Jakub Kasica. Miejsca poza podium zajęli Maciej Jagiełło w kat. wagowej -74kg i Patryk Grzybowski w kat. wagowej - 69kg.

Do turnieju przystąpiło 147 zawodników z 35 klubów z całej Polski. - Nasi zawodnicy zaprezentowali się kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazując dobry kickboxing i serce do walki.Na szczególną pochwałę zasługuje Małgosia Popławska , która w finale pokonała przed czasem zawodniczkę z Bielsko-Białej wykonując efektowną i niezwykle skuteczną technikę nożną na tułów uniemożliwiając swojej przeciwniczce kontynuowanie walki - opowiada Aleksander Grabowski, trener.