Leśna Dycha w Centrum Polski [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Justyna Sobczak
Ponad stu zawodników z całego kraju stanęło na starcie Leśnej Dychy w Centrum Polski. Bieg został zorganizowany przez Piątkowski Klub Biegacza TEMPIO. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 km. Trasa wiodła szerokimi i wąskimi duktami jednego z najpiękniejszych lasów gminy Piątek, czyli lasu Witowskiego.

Wyniki w kategorii kobiet:

1 miejsce z czasem 46:04 zajęła Joanna Spułtowska (klub/drużyna: Bieg na 6 Łap)
2 miejsce z czasem 46:10 zajęła Anna Matusiak (klub/drużyna: Reebok Run Crew Łódź)
3 miejsce z czasem 49:31 zajęła Paulina Nikodemiak (klub/drużyna: Kutno Biega)

Wyniki w kategorii mężczyzn:

1 miejsce z czasem 36:52 zajął Adam Łukasiak (klub/drużyna: Zespół Szkół im. J. Grodzkiej w Łęczycy)
2 miejsce z czasem 38:03 zajął Sebastian Petrykowski (klub/drużyna: Łęczyca Team)
3 miejsce z czasem 40:10 zajął Marcin Gałczyński (klub/drużyna: TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza)