Lekkoatletyczne zmagania strażaków [ZDJĘCIA]

Justyna Sobczak
Reprezentacja KP PSP w Kutnie zajęła I miejsce w klasyfikacji ogólnej Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce.

Na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Omega” w Kleszczowie rozegrano XV Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce.
Zawody przeprowadzono w kilku konkurencjach: bieg na 100 m, 1000 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą.
W zawodach udział wzięli strażacy reprezentujący 15 komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego.
Najlepiej w klasyfikacji końcowej zaprezentowały się drużyny: KP PSP Kutno (I miejsce), KP PSP Łódź (II miejsce), KP PSP Brzeziny (III miejsce).
Indywidualnie najlepiej z Kutna wypadli:
- st. str. Sylwester Michalak w biegu na 1000 metrów zajął I miejsce z wynikiem 2 min. 36 sek. ustanawiając nowy rekord województwa łódzkiego
- mł. ogn. Marcin Głogowski w pchnięciu kulą- zajął I miejsce z wynikiem 12,45 m.