Kutnowscy strażacy mistrzostwa województwa łódzkiego w lekkoatletyce

Joanna Kaźmierczak
Kutnowscy strażacy mistrzostwa województwa łódzkiego w lekkoatletyce KP PSP Kutno
Na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się XXII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. Kutnowscy strażacy zajęli pierwsze miejsce.

Mistrzostwa zostały przeprowadzone w następujących konkurencjach:

• bieg na 100 m,
  • bieg na 1000 m,
  • sztafeta 4 x 100 m,
  • skok w dal,
  • pchnięcie kulą.

W zawodach udział wzięli strażacy reprezentujący komendy miejskie i powiatowe województwa łódzkiego.

12. str. Kamil Pieniążek

Kierownikiem reprezentacji był mł. bryg. Mariusz Jagodziński. W klasyfikacji ogólnej reprezentacja KP PSP w Kutnie zajęła I miejsce.

Od 2010 r. Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Kutnie jest klasyfikowana na podium.

Indywidualnie najlepsze miejsca zajęli nasi zawodnicy w konkurencjach:

• pchnięcie kulą, gdzie st. ogn. Głogowski Marcin zajął III miejsce z wynikiem 11,78 m
  • skok w dal, gdzie mł. asp. Adrian Bednarek zajął I miejsce z wynikiem 6,29 m, a str. Kamil Pieniążek zajął III miejsce z wynikiem 6,03 m.