Duży sukces Klubu Sportów i Sztuk Walki AZS ANSGK Kutno. 12 sportowców zdobyło aż 15 medali!

Joanna Elwertowska-Janik
facebook.com / Klub Sportów i Sztuk Walki AZS ANSGK Kutno
Wczoraj (26 listopada) 12-osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walki AZS ANSGK Kutno / Taekwondo AZS ANSGK Kutno zdobyła aż 15 medali w turnieju organizowanym przez Klub Yakuza. Rywalizacje rozegrały się w Żelaznej koło Skierniewic.

Sędzią głównym turnieju była Karolina Mośko, wieloletnia członkini kadry narodowej w Taekwondo, zdobywczyni Pucharu Świata w Taekwondo, Vice Mistrzyni Europy i brązowa medalistka Mistrzostw Świata w kickboxingu.