Dobre wyniki sportowców z SP nr 9 i ZS nr 1

Dorota Grąbczewska
Archiwum
Bardzo dobrze zaprezentowali się sportowcy z SP 9 w Kutnie oraz ZS nr 1 im. St. Staszica w Kutnie, podczas ogólnopolskiego finału w biegach rozstawnych Vena Sport Festiwal.

Sztafeta mieszana z SP 9 w biegu 16 x 100 m zdobyła tytuł wicemistrzowski po zaciętej walce, prowadząc przez większość dystansu i tracąc pierwszą lokatę w końcówce biegu.

Sztafeta biegła w składzie: Natalia Kołodziejczak, Mateusz Sobczyk, Paulina Winiecka, Kamil Kubiak, Magdalena Pietrzykowska, Alan Flodzinski, Iga Chodorowska, Emil Tomczak, Paula Karwacka, Jakub Słoma, Paulina Modrzejewska, Patryk Wasilewski, Karolina Kasztelan, Adrian Jarosiński, Aleksandra Snopkowska, Maciej Sienkiewicz.

O podium otarła się sztafeta "szwedzka"(100 m + 200 m + 300 m + 400 m). Dziewczęta w składzie: Paula Karwacka, Iga Chodorowska, Paulina Winiecka, Natalia Kołodziejczak wywalczyły piąte miejsce, do trzeciego zabrakła im jedna sekunda.

Sztafeta "Staszica" 4x100m zajęła szóste miejsce z czasem 53,41s.Biegły Zuzanna Świrska, Zuzanna Mojsiej, Anna Pigulska, Anna Koziczak, Magdalena Lewandowska.

Czekamy na informacje od Czytelników. Piszcie na adres [email protected] lub komentujcie na stronie www.kutno.naszemiasto.pl

W naszym Kalendarzu nie ma imprezy, na którą się wybierasz? Powiadom nas!
Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Wyślij artykuł i zdjęcia!