AZS Kutno pnie się w górę, zwycięża z Warszawą

Piotr Panfil
AZS Polfarmex Kutno odniósł ósme zwycięstwo, w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn, z OSSM WOZKosz Warszawa 81:53 (24:6, 19:24, 19:15, 19:8).

- Pierwsza kwarta w naszym wykonaniu była bardzo dobra, o czym świadczy wynik. Natomiast w drugiej kwarcie wprowadziłem pewne zmiany i graliśmy najgorzej, ale już w trzeciej i czwartej ponownie zagraliśmy dobrze - skomentował krótko po meczu Andrzej Kowalczyk, trener AZS Polfarmex Kutno.

Składy i punktacje:
AZS Polfarmex Kutno: A. Perka 24, B. Strzelecki 10, T. Deja 10, P. Pydych 9 (1), G. Małecki 8, M. Marciniak 7 (1), K. Kromer 6, T. Smorawiński 3, P. Karólewski 2, J. Kowalski 2, S. Kopczyński 0.

OSSM WOZKosz Warszawa: R. Piesio 14, P. Śpica 9, M. Luto 7, M. Niedbalski 6 (1), P. Jaworski 6, F. Kober 4, D. Kalinowski 4, P. Rychłowski 3, P. Tonbryk 0, B. Bojko 0.

Następny mecz ligowy AZS Polfarmex Kutno rozegra na wyjeździe z Mon-Pol Płock. U siebie, w hali sportowej, kutnowska drużyna zmierzy się dopiero 4 grudnia z PWiK Piaseczno.