Wyróżnienia w kategorii: Szkoły Podstawowe
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim (Tomasz Burkietowicz, Filip Mrowiński, Bartosz Chrzan, Jan Szydłowski, Filip Berkowski) oraz opiekunMałgorzata Wieczorek.
Uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim – Maria Kupczyk oraz opiekun Małgorzata Wieczorek.
Uczeń Zespołu Szkół w Granowcu- Wiktor Wójcik, opiekun Pani Grażyna Gąbką.
Uczeń Szkoły Podstawowej w Czarnymlesie - Mikołaj Cieśliński, opiekun Barbara Cieślińska.
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II W Lamkach, opiekun Anna Glaser: (Natalia Janiak, Julia Magdziak, Dawid Wilk, Gabriela Pawlak).
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Teodora Korcza w Topoli Małej, opiekun Moniką Wojczuk: (Filip Fabrowski, Bartosz Giernalczyk, Jan Grzela, Mateusz Kaczmarek, Krystian Maciejewski, Karol Sadaj, Eryk Zuchowski).
W kategorii: Szkoły Podstawowe
III miejsce kapituła konkursowa przyznała exeguo
Uczniom Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim: Antoninemu Jurek, Igorowi Kauk, Piotrowi Cholewie, Jędrzejowi Mielcarkowi, Rafałowi Jamroszczykowi, Zuzannie Smaga, Maciejowi Kubiakowi, Idze Marek, Oliwii Komorskiej wraz z opiekunami Małgorzatą Moneta- Molską oraz Katarzyną Krawczyk.
III miejsce przyznano również uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim: Wiktorii Jędrzejak, Wiktorii Szymczak, Nicoli Smułka, Bartosza Kałużnego, Remigiusza Biernata wraz z opiekunem Mariuszem Kubickim
II miejsce
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Karola Wojtyły w Chynowej: Klaudia Juszczak, Emilia Ambroży, Zofia Kołodziej, Kinga Matysiak, Oliwia Kubat. wraz z opiekunami Bogną Baranowską i Małgorzatą Ożóg.
I miejsce
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Daniszynie: Matylda Płonka, Patrycja Rudowicz, Paweł Rudowicz, Jagoda Lisik, Agnieszka Kusicielek, Agata Duczmal, Dorota Frycz, Stanisław Kaczmarek, Michał Stryjak wraz z opiekunem Renatą Kowalczyk.
Wyróżnienie specjalne przyznano Jakubowi Kostrzewie, Michałowi Kryjomowi, Hubertowi Pacynie, Karolinie Szukała, Patrycji Ziętek z Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Maciejem Maślińskim.
wyróżnienia w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienie dla trójki uczniów Weroniki Juja, Adriana Frydryszaka, Jakuba Nych Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Panem Wojciechem Burkietowiczem.
Wyróżnienie dla dwóch uczennic Pauliny Robotnikowskiej, Laury Wawrzyniak Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Wojciechem Burkietowiczem.
Wyróżnienie dla dwóch uczennic Aleksandry Jancik, Kingi Kwiatkowskiej z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Przemysławem Zimniakiem.
Wyróżnienie dla czterech uczennic Zofii Bednarczyk, Aleksandry Wojtasik, Pameli Kałużnej, Pauliny Adamskiej z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Przemysławem Zimniakiem.
Wyróżnienie dla dwóch uczennic Justyny Cieślińskiej, Zofii Wojtkowskiej z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Przemysławem Zimniakiem.
Wyróżnienie dla uczennicy Sandry Niśkiewicz z Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Przemysławem Zimniakiem.
Wyróżnienie dla uczennicy Karoliny Kopras z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Wojciechem Burkietowiczem.
Wyróżnienie dla uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego im. F. Chopina w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunem Jackiem Bieńkiem.
Kinga Spaleniak, Alicja Sieradzka, Katarzyna Matysiak, Zuzanna Kasperek, Aleksander Kobylański, Oliwia Maroszek, Kasper Brylewski, Klaudia Zybała, Wojciech Walczak, Maksymilian Kromarek.
III miejsce w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne
Nagroda dla uczennic z III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim- Małgorzata Poprawska, Agnieszka Wróbel wraz z opiekunem Przemysławem Zimniakiem.
II miejsce w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne
Nagroda dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego Przygodzice wraz z opiekunem Rafałem Byzią.
Kacper Belka, Aleksy Dudek, Paweł Gapik, Hubert Kieroński, Przemysław Klimpel, Oskar Kula, Mateusz Nowak, Eryk Szczepaniak, Wiktor Zych.
I miejsce
Pierwsze miejsce zajmuje cała grupa z koła informatycznego uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunami: Magdaleną Wojtasz i Danutą Połomską.
Nagrodzeni to : Natalia Nawrot, Weronika Adaszak, Weronika Rainert, Adrian Kapczyński, Szymon Radziszewski, Eryk Sobczak, Adriana Ratajek, Wiktoria Muller, Wiktoria Szorska, Magdalena Michalak, Jakub Malarczyk.
Komisja przyznała również tytuł GRAND PRIX
Nowoczesna grafika i wspólne rozmyślania o „kraju lat dziecinnych” przyniosły efekt końcowy- tytuł Grand PRIX dla uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim wraz z opiekunami: Magdaleną Wojtasz i Danutą Połomską.
Seria pożarów Premier reaguje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?