mat. prasowe mat. prasowe

W tym roku Night of the Proms odbędzie 25 marca 2017 roku w Łodzi i będzie to już czwarty raz, gdy impreza zawita do naszego kraju. Gwiazdami tego wyjątkowego muzycznego show będą między innymi: grupa UB40, Anastacia, Ronan Keating i Margaret.

Night of the Proms – to jedna z najważniejszych halowych imprez muzycznych na świecie, która narodziła się ponad 30 lat temu w Belgii. Główną ideą tego przedsięwzięcia jest unikatowe połączenie muzyki klasycznej z popularną muzyką rozrywkową w wykonaniu największych gwiazd. To interaktywna zabawa z publicznością, podczas której nowy wymiar przebojom muzyki pop nadaje kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna oraz chór. scenie jest obecny już od prawie 20 lat.

Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z pięciu podwójnych biletów.

Jak grać, aby wygrać?

Wystarczy, że krótko napiszesz dlaczego chcesz iść na koncert NOTP? Swoją odpowiedź przyślij na maila: konkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując: NOTP. Jury nagrodzi 5 najciekawszych odpowiedzi.

Na Wasze maile czekamy do 19 marca (niedziela) do godz. 23.59.
Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową.
Bilety wyślemy kurierem.

Regulamin konkursów >>


Konkursy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!