Widzew pobił rekord Polski! Widzew pobił rekord Polski!

Widzew pobił rekord Polski! (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Widzew pobił rekord Polski! Kibice Widzewa rekordzistami Polski! Kupili już 15.070 karnetów na mecze rundy wiosennej swojej drużyny, na nowym stadionie. Tym samym pobili rekord Polski należący do fanów Lecha Poznań, którzy w sezonie 2011/2012 kupili 15.056 karnetów.

Widzew pobił rekord Polski!
Trzeba jednak pamiętać, że "Kolejorz" sprzedawał karnety na mecze ekstraklasy, zaś Widzew, zaledwie na mecze III ligi.

Sport

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Rodowityyyyy1908 (gość) (widzewzdw)

Prawda Boli... Od Zawsze Wy mieliście wsparcie od miasta nawet teraz. Co będzie z tego mniej niż zero:) zostaniecie w 3lidze zobaczymy w następnym sezonie czy będzie taki sam wynik z karnetami. Moda na widzew bo stadionik maja nowy żal...

widzewzdw (gość)

Ty zasrancu z srelkaesu,po jakiego grzyba wlazisz tymi swoimi obsranymi buciorami na ta stronę!wal sie popaprancu i wynocha od wspanialego WIDZEWA!!!

Rodowityyyyy1908 (gość) (Łodzianin)

Widzę że pewnych tematów nie zrozumiesz. Pozamiatane jak narazie to macie Wy wielki widzew.. Takich kibiców macie że oddaliście flagi bez walki non stop obijani. Te wasze śmieszne zgody.. Jeśli chodzi o Ligę w derbach zostaniecie upokorzeni na swoim nowym stadionie.. Jak narazie na ŁKS-e jest trybuna będą kolejne.. Sprawdź sobie jakich ŁKS MA TERAZ SPONSORÓW I JAK SIĘ ROZWIJA WSZYSTKO W ŁKS-e. Od Zawsze Łódzki Na Zawsze Jedyny Łódzki Ks.

Łodzianin (gość) (Rodowityyyyy1908)

Wegetacja w bramie na wschodniej czy limance to nie styl życia. Ale wmawiajcie sobie dalej, ten styl życia oszczanego menela, o ile uda się nam wygrać tę ligę (nie będzie łatwo) to będziecie mieli pozamiatane, bez kibiców, bez sponsorów, bez stadionu.

Rodowityyyyy1908 (gość)

Gratulacje pobicia rekordu... Pytanie mam tylko jedno gdzie byli ci wszyscy kibice 15,070 ma meczach u siebie 3,000 gdzie te 12,070kibicow... ŁKS to styl życia... Nie jak wy moda na widzew.. Zobaczymy w następnym sezonie ile sprzedacie karnetów.... TYLKO ŁKS

Widzewska siła (gość)

zainteresuj się żeby zapełnić waszą śmieszną trybunę, a tak nawiasem to mamy pozwolenie, na pierwszym meczu będzie komplet, a na następnych meczach spokojnie średnia 15 tys. aż wam żal d**y ściśnie, impreza masowa zaczyna się od 1000 osób, a nie 5000, zanim zechcesz zabłysnąć pseudointelingencją to trochę poczytaj:D

jolo (gość)

A czy ten nowy stadion jest w ogóle dopuszczony do imprez masowych? To może być straszne rozczarowanie gdy okaże się, że z tych 15000 jedynie 5000 będzie mogło wejść na stadion.

rts (gość)

wczoraj robiłem badania lekarskie do pracy na korytarzu zobaczyłem dziwne ruchy pozniej wchodze do gabinetu a lekarz na wejscciu pan tez po leki uspokajajace odpowiadam nie lekarz z ulga ufff myslalem ze znowu łksiak po wizycie u doktora na korytarzu bylo juz dwochw kaftanie trzepotali sie jak by mieli dylirke mamroczyli 15tys 15tys nie za bardzo wiedzialem o co chodzi ,dalej idac korytrzem to samo 15tys -15tys ihhii