W poniedziałek w dawnym Domu Dochodowym Straży Ogniowej przy ulicy Teatralnej w Kutnie rozpoczęły się prace, związane z wykonaniem przyłącza ciepłowniczego przez ECO Kutno.

Prace te poprzedzają zaplanowany na ten rok kompleksowy remont budynku. Powstanie w nim centrum teatru, muzyki i tańca. Na rewitalizację obiektu kutnowski magistrat pozyskał dotację w wysokości 2,4 mln zł. Jedną z atrakcji centrum ma być kino cyfrowe. W tej chwili trwa przetarg, który ma wyłonić wykonawcę przedsięwzięcia.

- Zgłosiło się do nas pięć zainteresowanych remontem firm - informuje Joanna Brylska z biura prasowego UM Kutno. - Rozpiętość cenowa ofert jest duża. Najdroższa z nich wynosi 5,7 mln zł, najtańsza - 3,9 mln zł.

Wykonawcę poznamy prawdopodobnie pod koniec maja.Czekamy na informacje od Czytelników. Piszcie na adres kutno@naszemiasto.pl lub komentujcie na stronie www.kutno.naszemiasto.pl

W naszym Kalendarzu nie ma imprezy, na którą się wybierasz? Powiadom nas!
Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Wyślij artykuł i zdjęcia!Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!