We wtorek nocy, na al. Włókniarzy, na wysokości hali Resursy, 17-latka jadąca oplem tigrą, wpadła w poślizg i uderzyła w ścianę salonu skuterów. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu. Dwie są ranne. Piąty pasażer nie odniósł większych obrażeń.

Samochodem jechało 5 osób w wieku od 17 do 21 lat. Śmierć na miejscu poniosła 18-letnia dziewczyna, która siedziała na miejscu pasażera nie miała zapiętych pasów i wypadła przez przednią szybę. 21-letni pasażer zabrany z miejsca wypadku w stanie krytycznym zmarł nad ranem w szpitalu. Hospitalizowano jeszcze dwie osoby.

17-latka posiadała prawo jazdy od tygodnia. Tej nocy zabrała do samochodu znajomych. Jechali al. Włókniarzy w kierunku ul. Konstantynowskiej.

Czytaj więcej:
Zobacz zdjęcia i film w serwisie Dziennika Łódzkiego"> Zobacz zdjęcia i film w serwisie Dziennika Łódzkiego
i zobacz wideo na stronie Expressu Ilustrowanego"> i zobacz wideo na stronie Expressu Ilustrowanego

Komentarze (304)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

(gość)

Przez brawure zabiła dwoje ludzi, którzy mieli jeszcze całe życie przed sobą. Być może koledzy namawiali ją do wciśnięcia gazu ale to ona była kierowcą i cała wina leży po jej stronie. Do końca życia będzie miała wyrzuty sumienia. Powinna zapłacić za życie tych ludzi. To jest szczyt nieodpowiedzialności. Powinna odsiedzieć w więzieniu za to co zrobbiła choć to i tak nie będzie to wystarczająca kara. jest straszną egoistką-ona-żyjesz i ma się dobrze, oni-nie!!!

Anna (gość)

i tragedia gotowa. Obniżmy jeszcze wiek dzieciarni posiadającej prawko, 17 to za dużo pozwólmy robić od 15 roku życia. Tylko w Polsce jest takie pokręcone prawo, że pozwalamy dzieciom siadać za kółkiem. Podniesmy wiek do 21 roku zycia

M.K (gość)

Na jakiej Al.Włókniarzy??? człowieku jak nie masz informacji zgodnych z prawdą to sie nie wypowiadaj!!!

chojeński (gość)

Adrian jest mordercą! I on o tym dobrze wie, tak samo ta cała banda półgłówków, którzy się z nim prowadzają! Wiedzą to wszyscy! Ale co? Ma się bogatych rodziców, którzy przekupili biednego motorniczego, który pracuje na chleb dla rodziny i pewnie te pieniądze mu się przydały. Tylko, że to brudne pieniądze. Mają na sobie krew tej dziewczyny! Sam osobiście go znam, gnojowi bym nogi z d*py powyrywał. Jeżeli sąd uzna go niewinnym, to uwierzcie, nie ma sprawiedliwości w tym pie*rzonym kraju!

Andy (gość)

Dlaczego mam wrażenie, że część komentatorów była w trakcie wypadku w aucie? Wyciągajcie wnioski a nie oceniajcie.

andy (gość) (maria)

Dlaczego mam wrażenie, że część komentatorów była w trakcie wypadku w aucie? Wyciągajcie wnioski a nie oceniajcie.

madry (gość)

pseudo anonimowi redaktorzy mwia ze laksa miala 17 lat .. ta ale prawko miala wiec jakim cudem robila egzamin w wieku 17 lat? bo przecie dowodu wtedy zapewe niemiala .gratulacje

andzia (gość) (Sanraiz)

no tak, po tym wpisie widać, że Paulina na pewno już do końca życia będzie szczęśliwa...co za ironia losu...

kierowca (gość)

ludzie kończą prawo jazdy naoglądają się filmów i myślą że są mistrzami kierownicy Albo mają doświadczenie w prowadzeniu auta rok dwa albo trochę więcej a umiejętności zerowe i później takie tragedie