We wtorek nocy, na al. Włókniarzy, na wysokości hali Resursy, 17-latka jadąca oplem tigrą, wpadła w poślizg i uderzyła w ścianę salonu skuterów. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu. Dwie są ranne. Piąty pasażer nie odniósł większych obrażeń.

Samochodem jechało 5 osób w wieku od 17 do 21 lat. Śmierć na miejscu poniosła 18-letnia dziewczyna, która siedziała na miejscu pasażera nie miała zapiętych pasów i wypadła przez przednią szybę. 21-letni pasażer zabrany z miejsca wypadku w stanie krytycznym zmarł nad ranem w szpitalu. Hospitalizowano jeszcze dwie osoby.

17-latka posiadała prawo jazdy od tygodnia. Tej nocy zabrała do samochodu znajomych. Jechali al. Włókniarzy w kierunku ul. Konstantynowskiej.

Czytaj więcej:
Zobacz zdjęcia i film w serwisie Dziennika Łódzkiego"> Zobacz zdjęcia i film w serwisie Dziennika Łódzkiego
i zobacz wideo na stronie Expressu Ilustrowanego"> i zobacz wideo na stronie Expressu Ilustrowanego

Komentarze (304)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

(gość)

Przez brawure zabiła dwoje ludzi, którzy mieli jeszcze całe życie przed sobą. Być może koledzy namawiali ją do wciśnięcia gazu ale to ona była kierowcą i cała wina leży po jej stronie. Do końca życia będzie miała wyrzuty sumienia. Powinna zapłacić za życie tych ludzi. To jest szczyt nieodpowiedzialności. Powinna odsiedzieć w więzieniu za to co zrobbiła choć to i tak nie będzie to wystarczająca kara. jest straszną egoistką-ona-żyjesz i ma się dobrze, oni-nie!!!

Anna (gość)

i tragedia gotowa. Obniżmy jeszcze wiek dzieciarni posiadającej prawko, 17 to za dużo pozwólmy robić od 15 roku życia. Tylko w Polsce jest takie pokręcone prawo, że pozwalamy dzieciom siadać za kółkiem. Podniesmy wiek do 21 roku zycia

M.K (gość)

Na jakiej Al.Włókniarzy??? człowieku jak nie masz informacji zgodnych z prawdą to sie nie wypowiadaj!!!

chojeński (gość)

Adrian jest mordercą! I on o tym dobrze wie, tak samo ta cała banda półgłówków, którzy się z nim prowadzają! Wiedzą to wszyscy! Ale co? Ma się bogatych rodziców, którzy przekupili biednego motorniczego, który pracuje na chleb dla rodziny i pewnie te pieniądze mu się przydały. Tylko, że to brudne pieniądze. Mają na sobie krew tej dziewczyny! Sam osobiście go znam, gnojowi bym nogi z d*py powyrywał. Jeżeli sąd uzna go niewinnym, to uwierzcie, nie ma sprawiedliwości w tym pie*rzonym kraju!

Andy (gość)

Dlaczego mam wrażenie, że część komentatorów była w trakcie wypadku w aucie? Wyciągajcie wnioski a nie oceniajcie.

madry (gość)

pseudo anonimowi redaktorzy mwia ze laksa miala 17 lat .. ta ale prawko miala wiec jakim cudem robila egzamin w wieku 17 lat? bo przecie dowodu wtedy zapewe niemiala .gratulacje

kierowca (gość)

ludzie kończą prawo jazdy naoglądają się filmów i myślą że są mistrzami kierownicy Albo mają doświadczenie w prowadzeniu auta rok dwa albo trochę więcej a umiejętności zerowe i później takie tragedie