(© Starostwo Powiatowe w Kutnie)

Warty blisko pół miliona złotych nowy sprzęt trafił do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Pieniądze na zakup sprzętu pochodziły z puli miliona złotych, jakie miasto Kutno przekazało powiatowi kutnowskiemu w zeszłym roku na podwyższenie kapitału zakładowego spółki.

Na nowy sprzęt dla lecznicy wydano ponad 442 tys. złotych. Do KSS trafił m.in. nowoczesny laktator dla oddziału ginekologiczno-położniczego, kupiono również kabinę do fototerapii dla oddziału dermatologicznego, wózki oddziałowe i inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, defibrylatory i sprzęt dla innych oddziałów kutnowskiego szpitala.

Za pozostałe pół miliona złotych z milionowej puli wykonano niezbędne remonty w szpitalu. Za pond 130 tys. zł wyremontowano szpitalny sprzęt. Podobna kwotę wydano na wyposażenie remontowanych pomieszczeń, a remonty objęły m.in. oddział dziecięcy.

Więc ej na ten temat w dzisiejszym wydaniu NT Kutno Łęczyca w DŁ

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!