MKS Kutno gromi Pelikana 6:2

Piotr Panfil
Podopieczni Pawła Ślęzaka w przedostatnim kontrolnym meczu zwyciężyli u siebie na stadionie z drugą drużyną Pelikana Łowicz :2 (1:0).

Pierwsze gole zdobył Rafał Jankowski, który w 36 i 47. minutach uderzył piłkę w światło bramki. Minutę później na listę strzelców wpisał się Grenda z Pelikana Łowicz. Następnie wynik dla MKS Kutno podwyższył w 52. minucie Maciej Kowalczyk. W 63. minucie łowiczanie pokonali bramkarza "Miejskich" co dało im nadzieję na wygraną w Kutnie. Za wszelką cenę podopieczni Pawła Ślęzaka chcieli wygrać i w 65. minucie Łukasz Trzeciak zdobywa kolejnego gola. Wszystko stało się jasne, kiedy Wojciech Kuc i Rafał Jankowski uderzyli futbolówkę centralnie w siatkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem aż 6:2 dla gospodarzy.

Ostatni sparing MKS rozegra we wtorek o godzinie 18 ze Zrywem Dąbie.

Składy:
MKS Kutno: Wojtczak (46’ Kępka) – Grzybowski (46’ Trzeciak), Przemysław Michalski, Rutkowski, Dopierała – Znyk (46’ Kowalczyk), Kubiak (46’ Grzegorek), Mensah, Skrzynecki, Sobczak (46’ Kuc) – Jankowski

Pelikan II Łowicz: Kocęba – Wójcik, Zabost, Górski, Gajda, Pomianowski, Domińczak, Kosiorek, Grenda, Sut, Kosiorek

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0