(© Dorota Grąbczewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marysia, która trzy miesiące temu przyszła na świat na podwórku, ma się coraz lepiej. Dziewczynka, która urodziła się w szóstym miesiącu ciąży, walczy wytrwale o życie.

Przypomnijmy, że ratownicy medyczni, którzy zostali wezwani do porodu, w pierwszej chwili ocenili, że dziecko nie żyje. Przez prawie 4 miesiące dziecko przebywało w specjalistycznym szpitalu w Łodzi. Przeszło kilka operacji. W ubiegłym tygodniu Marysia została przewieziona do kutnowskiego szpitala. Na razie uczy się pić mleko przez smoczek, gdyż do tej pory była karmiona sondą i nie ma jeszcze wyrobionego odruchu ssania.

- Jestem bardzo zadowolona, że córka jest bliżej domu, ale martwi mnie to, że już ma biegunkę - mówi nam Anna Lewandowska, mama Marysi.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!