Łukasz Rzepecki, poseł Prawa i Sprawiedliwości, nie zgadza się ze stanowiskiem Tomasza Treli, które ten zaprezentował w programie "Piłka meczowa", wyemitowanym w Telewizji Toya.

Poniżej publikujemy list posła Łukasza Rzepeckiego do wiceprezydenta Łodzi

Sport

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

F.C. Byczyna (gość) (Łodzianin 1910)

Lewckie, sowieckie praktyki ...i to mówi potomek żydo - komuny ( Ludwik Sobolewski Vel Rozenbaum) oficer UB , uczestnik akcji "Wisła" nadzorowanej przez ZSRR, Michalina Tatarkówna -działacz Komunistycznej Partii Polski -tej samej która chciała z Polski zrobić kolejną republikę radziecką... toż to Wasi idole .

Łodzianin 1910 (gość)

Brawo Łukasz ! co do wkładu Widzewa masz stuprocentowas rację ! A stosunek do sportu po-lewackich władz Łodzi jest znany od lat.Zdanowska,Trela to jedno sowieckie śc--wo.Gonić k---y i złodzieji.

Widzewiak (gość)

Ale o co chodzi ? Bo z tego artykułu nic nie wynika droga redakcjo. Nie każdy ogląda Toyę i słucha tyrad pana Tralalali !