23 zarzuty kradzieży z włamaniem oraz ich usiłowania przedstawili kutnowscy policjanci 40-letniemu mieszkańcowi powiatu kutnowskiego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Swój przestępczy proceder mężczyzna uprawiał aktywnie w okresie od 23 grudnia 2011 roku do końca stycznia bieżącego roku. Mężczyzna włamywał się do altanek na ogródkach działkowych na terenie gminy Kutno. Jego łupem padały m.in. elektronarzędzia, sprzęt RTV, AGD, butle gazowe, ubrania, książki.

Czytaj więcej: Złodzieje okradli już 20 ogródków działkowych. Właściciele działek liczą straty po włamaniach

W toku prowadzonych czynności policjanci odzyskali większość skradzionego mienia. W czwartek Prokurator Rejonowy w Kutnie wobec kutnianina zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Mężczyźnie za dokonywanie kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kutno

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!