KRÓTKO: Policjant z Raciborza mistrzem Polski

Aleksander Król
Policjant z Raciborza zdobył złoty medal w Otwartych Mistrzostwach Polski Policji i Służb Mundurowych w pływaniu w Radomiu. Wywalczył krążek w stylu grzbietowym.

Z pierwszym i dziewiątym miejscem wrócili funkcjonariusze, którzy reprezentowali śląski garnizon w Otwartych Mistrzostw Polski Policji i Służb Mundurowych w pływaniu. Zawody odbyły się w niedzielę.

Policjant z Raciborza okazał się najlepszy na dystansie 100 m stylem grzbietowym, natomiast jego kolega zajął 9 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym.

Ponadto śląska sztafeta zajęła 4 miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.