Koniec marzeń o II lidze? MKS znów zawodzi kibiców

Piotr Panfil
MKS Kutno po dwóch kolejkach rundy wiosennej stracił już sześć punktów.
MKS Kutno po dwóch kolejkach rundy wiosennej stracił już sześć punktów. Tomasz Imiński
MKS Kutno drugi raz w rundzie wiosennej przegrał na wyjeździe, w ramach 17. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej, z Ursusem Warszawa 2:0 (2:0). Warto zaznaczyć, że drużyna ze stolicy zajmowała przedostatnie miejsce w lidze.

Dwie żółte, a w następstwie czerwoną kartkę ujrzał Maciej Kowalczyk z drużyny Pawła Ślęzaka.

Bramki dla gospodarzy strzelił w 9. minucie z rzutu karnego Jarosław Łowicki i w 35. minucie Krzysztof Rogus.

Następny mecz "Miejscy" rozegrają na wyjeździe w sobotę z Włókniarzem Zelów. Zelowianie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli.

Czy uważasz, że kutnowska drużyna ma szansę na awans do II ligi? Co o tym sądzisz? Wypowiedz się w komentarzu!