(© KDK)

19 stycznia o 18. w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury odbędzie się koncert karnawałowy "Z Batutą i Humorem po Świecie" w wykonaniu Macieja Niesiołowskiego.

Maciej Niesiołowski, uznawany za jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich dyrygentów, a jednocześnie znany popularyzator muzyki klasycznej, przez wiele lat prowadził cykl telewizyjnych koncertów, wypełnionych zabawnymi anegdotami, przybliżając widzom najwspanialsze dzieła muzyki światowej.

Z Batutą i Humorem Po Świecie to niezwykła, muzyczna podróż. W programie, oprócz utworów powszechnie znanych i chętnie słuchanych, znajdą się przepiękne dzieła rzadko w Polsce wykonywane, chociaż na świecie bardzo popularne.

Koncert prowadzi Maestro Maciej Niesiołowski, którego kunszt dyrygencki, wiedza muzyczna i elegancki dowcip nie wymagają rekomendacji.

Bilety w cenie 70 zł już w sprzedaży.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!