(© fot. Piotr Panfil)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę w hali sportowej, przy ulicy Królowej Jadwigi, rozegrane zostanie pierwsze inauguracyjne spotkanie II-ligowego AZS-u Polfarmex Kutno przed własną publicznością. Warto dodać, że kutnowski zespół jest faworytem do awansu do pierwszej ligi.

W sobotę rozegrane zostanie trzecia kolejka II ligi koszykówki mężczyzn grupy A. Podopieczni Andrzeja Kowalczyka gościć będą u siebie SIDEn MMKS VIII LO Toruń.

W trakcie 20-minutowej przerwy na parkiecie wystąpią tancerze Wicemistrzów Polski, drużyny Anwil Włocławek. Organizatorzy rozlosują również atrakcyjne nagrody.

Obydwie drużyny w sezonie 2010/2011 liczyć się będą w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna kutnowska, jak i toruńska mocno się wzmocniła, jednak to AZS jest póki co faworytem do awansu. Obydwa zespoły nie przegrały żadnego meczu. W pierwszej kolejce torunianie wygrali przewagą aż 22 punktów z KS Basketem Piła, zaś w ostatnich zawodach pewnie zwyciężyli z Inter Parts AZS UWM Olsztyn aż 87:56. AZS Polfarmex Kutno także może pochwalić się swoimi dobrymi notami, bowiem dwukrotnie lepsi okazali się na wyjeździe od Inter Parts AZS UWM Olsztyn i KS Żyrardowianki Żyrardów.

Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 17.30. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

radzio (gość)

jeżeli tak wprowadzacie w błąd czytelników to gratuluję nie chciało się panu redaktorkowi zajrzeć na rozgrywki.pzkosz.pl? aby podac informacje prawdziwe?? siden rozgromił basket piła nie dwoma punktami ale 22 punktami 88:66 i to siden jest głównym kandydatem do awansu ... ci dziennikarze to lubią kłamać