Giełda kolekcjonerska zagości w najbliższy weekend w starej Hali Expo przy ulicy Stefanowskiego 30. Na tę imprezę czekają niecierpliwie miłośnicy staroci i bibelotów mających swoją historię. W naszym konkursie możecie zdobyć bilety na giełdę.

XXXI Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi jest prawdziwym świętem kolekcjonerów i zbieraczy. Impreza odbędzie się w weekend 18 i 19 marca w Hali Expo przy Stefanowskiego 30.

Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi sprawi, że od soboty przy stoiskach wystawców będą gromadziły się tłumy hobbystów, kolekcjonerów i zbieraczy bibelotów. Znajdą się wśród nich również osoby poszukujące oryginalnych przedmiotów do ozdoby mieszkań.

Swoje zbiory w sobotę i niedzielę zaprezentuje kilkuset wystawców, którzy przyjadą na giełdę do Łodzi z całej Polski oraz z zagranicy - z Czech, Niemiec i Słowacji. W śród nich będą kolekcjonerzy, antykwariaty, domy aukcyjne i firmy renowacyjne.

Podczas giełdy kolekcjonerskiej w hali Expo przy Stefanowskiego 30 spotkają się profesjonalni kolekcjonerzy, hobbyści oraz ci którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze starociami. Łódzka giełda jest okazją do poznania ciekawych ludzi i prawdziwych pasjonatów. W czasie trwania giełdy wszyscy miłośnicy starych przedmiotów mogą także uzyskać fachową poradę i ekspertyzę. Można również liczyć na wycenę każdego bibelotu.

Na stoiskach giełdy kolekcjonerskiej w Łodzi będzie można znaleźć m.in. monety i banknoty, szkło i porcelanę, zabytkowe srebra, zastawy stołowe, medale i odznaczenia. Nie zabraknie znaczków pocztowych, mebli, fotografii i egzemplarzy dawnej broni.

Giełdę kolekcjonerską można odwiedzać w sobotę w godzinach od 10 do 17, a w niedzielę od 10 do 15.30. Bilety normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 6 zł.

KONKURS


Aby wygrać podwójne bilety na giełdę kolekcjonerską, napisz co zbierasz lub co chciałbyś kolekcjonować i dlaczego.Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!
Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - Giełda.

Konkurs potrwa do czwartku 16 marca do godziny 14. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową. Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

Hobby

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Powodzenia... (gość)

Na obrazku wszystko pięknie wygląda .Jak dożyjemy to zobaczymy a jak nie dożyjemy to nam nie będzie szkoda .