(© KDK)

W dniach od 16 do 19 marca potrwa II Festiwal Nowe Brzmienia Bowe Media organizowany przez Kutnowski Dom Kultury.

- To impreza skierowana do wszystkich, którzy poszukują oryginalnych, eksperymentalnych i odważnych brzmień oraz sposobów wykorzystania nowych mediów przy różnego rodzaju działaniach muzycznych - mówią organizatorzy.

Tegoroczna edycja festiwalu rozpocznie się solowym koncertem Katarzyny Nosowskiej, która na scenie KDK wykona swoje najważniejsze utwory, wśród których nie zabraknie elektronicznych kompozycji z czasów współpracy artystki z Andrzejem Smolikiem. Początek koncertu o 19. w KDK.

Drugim koncertem będzie występ duetu Steczkowski/Zaborski, w trakcie którego zaskakujące, niespotykane zestawienie takich instrumentów jak kornet i altówka wzbogacone zostaną dodatkowo elektronicznymi akcentami. Koncert odbędzie się 18 marca o godz. 18 w CTMiT.

W ramach festiwalu odbędą się też dwie wystawy. Wystawa „Samoróbka” zabierze nas do świata oryginalnych, małych instrumentów muzycznych. Druga wystawa będzie skierowana do gitarzystów i basistów. W programie także performance zespołu Backspace oraz warsztaty muzyczne.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!