Ekstremalny Armagedon Active w Okręglicy. Około 150 startujących (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Ekstremalny Armagedon Active w Okręglicy
Ekstremalny Armagedon Active w Okręglicy Fot. Dariusz Piekarczyk
Ekstremalny Armagedon Active w Okręglicy. Około 150 startujących. Ekstremalny zimowy bieg z przeszkodami na trasie około 10 kilometrów rozegrano w sobotę w Okręglicy pod Sieradzem,

Ekstremalny Armagedon Active w Okręglicy. Około 150 startujących
Na starcie stanęło około 150 śmiałków z Polski, Czech i Słowacji. Mieli oni do pokonania najeżoną około 50 różnorakimi przeszkodami trasę.
Najszybszy okazał się zduńskowolanin Paweł Bułeczka, który wyprzedził Michała Ostapowicza z Łowicza oraz Kacpra Mrowca z Żywca. Na miejscu czwartym łodzianin Arkadiusz Wojno, a na piątym Arkadiusz Prałat z Leszna.

Wśród kobiet najlepsza okazała się łowiczanka Urszula Przygoda. Miejsce drugie zajęła Julita Titz-Koza z Łodzi. Jako trzecia finiszowała Karolina Ogłoszka z Łodzi.
Zawody organizował Rajsport Active Sieradz, któremu prezesuje Michał Piotrowicz.