Google ogłosił coroczną listę haseł najbardziej zyskujących na popularności w 2016 roku. Zestawienia pokazują, jakich haseł najczęściej poszukiwaliśmy w internecie w mijającym roku. Wszystkie rankingi prezentujemy w naszej galerii.

Coroczne zestawienie Google "Rok w wyszukiwarce" pokazuje, że do najpopularniejszych haseł wpisywanych do wyszukiwarki Google w 2016 roku należały: Euro 2016, Robert Lewandowski, wybory prezydenckie w USA, Donald Trump czy pytanie, jak grać w Pokemon Go.

Tegoroczny ranking dla Polski został przygotowany w 28 kategoriach, m.in.: ludzie, wydarzenia, filmy, aktorzy, tematy, które poruszyły Polaków, sportowcy i wydarzenia sportowe, diety, a także odpowiedzi na pytania – jak…?, gdzie…? czy ile kosztuje…? Wszystkie zestawienia prezentujemy w naszej galerii. Przekonajcie się sami, jakich informacji Polacy najczęściej szukali w internecie. Część z nich może być dla Was zaskoczeniem...

Wszystkie zestawienia dotyczą haseł trendujących, czyli najbardziej zyskujących na popularności w 2016 roku w porównaniu do 2015 roku. Zestawienia dotyczą wszystkich polskich użytkowników wyszukiwarki Google korzystających z urządzeń mobilnych i komputerów.


ESPN opublikował listę najpopularniejszych sportowców świata:

Rozmaitości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tornado147 (gość)

Niewierze,ani cienia wzmianki o stronach z...filmami przyrodniczymi ??? Do d... z takim rankingiem !