Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic zaprasza na „Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym”. Celem tego ogólnopolskiego wydarzenia jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 -1963. Impreza odbędzie się w niedzielę 26 lutego.

TMPiO proponuje uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych, bardzo popularną dziś formą aktywności, jaką jest bieganie.
– Zapraszamy biegaczy, a także kibiców, do parku im. T. Kościuszki w Piątku na godz. 10:00 w dniu 26.02.2017r. Przygotowaliśmy dla Was 50 pakietów startowych w cenie 7 zł zawierających: pamiątkowy medal, koszulkę, materiały promocyjne. – informuje TMPiO – Najlepsi walczyć będą o cenne nagrody na dystansie 4 km. Zapisów można dokonywać, do dnia 25 lutego, za pośrednictwem strony biegu : www.tropemwilczym.pl , na adres e-mail: krzys_wojc@interia.pl bądź telefonicznie pod nr tel. 695104565. Zgłoszenie możliwe także bezpośrednio przed startem biegu od godz. 9:30, w biurze organizatora. Pierwszeństwo w zakupie pakietów startowych mają osoby, które zgłosiły się do dnia 25 lutego. Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy!

A my korzystając z okazji przypominamy, jak wyglądał Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w 2016 roku

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!