Belfer. Spotkaj się z gwiazdami rewelacyjnego serialu! Belfer. Spotkaj się z gwiazdami rewelacyjnego serialu!

Belfer. Spotkaj się z gwiazdami rewelacyjnego serialu! (© TOMASZ BOLT)

Już 17 marca w Warszawie odbędzie się spotkanie z gwiazdami serialu Belfer, który podbił serca tysięcy widzów w Polsce. Z fanami spotkają się współscenarzystka serialu Monika Powalisz oraz gwiazdy obsady: Sebastian Fabijański, Patryk Pniewski, Paulina Szostak oraz Malwina Buss. Całość ma związek z premierą serialu na DVD.

„Kto zabił Asię?” - na to kluczowe pytanie muszą odpowiedzieć sobie widzowie serialu Belfer. Cała produkcja, która w szybkim tempie spodobała się polskim widzom, opiera się na historii zamordowanej licealistki z małego miasteczka.
To tragiczne wydarzenie w miejscowości, gdzie wszyscy się znają, przyczyni się do wielkich zmian w strukturze społeczności. Na ekranie w Belfrze można zobaczyć gwiazdorską obsadę - Stuhra, Cielecką i Fabijańskiego, a także aktorów młodego pokolenia - Szostak, Pniewskiego, Buss.

Teraz serial będzie można kupić w wydaniu na DVD. A przy okazji premiery takiego wydania produkcji, będzie także okazja do porozmawiania z współtwórcami.

Spotkanie z gwiazdami serialu Belfer, 17 marca 2017, g. 20, Empik Junior (ul. Marszałkowska)


Źródło: telemagazyn.pl

Seriale polskie

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Łodziak (gość)

Już wsiadam do pociągu i zasuwam do Warsiawy specjalnie dla obejrzenia wypocin i mądrości kretyńskiego Szczurowatego mądrusia ! W życiu ! Niech się szczury same delektują we własnym sosie !

ciekijakszczur (gość)

Stary szczur wybił się za komuny, a młody bazuje na tym czego dorobił się stary Maciuś to jednak nędzny aktorzyna.