(© KPP Kutno)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Kutnie zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy w stosunku do 17-latka, który dokonał rozboju na 18-letnim mieszkańcu Kutna, po czym groził pobiciem.

16 sierpnia, we wtorek, około godziny 16.30 na osiedlu Braci Śniadeckich, do młodego mężczyzny doszedł sprawca żądając pieniędzy. Gdy ich nie otrzymał, siłą
zabrał poszkodowanemu telefon komórkowy. Dwa dni później oddał go, ale bez baterii. Zaczął grozić kolejnym pobiciem. O całym zdarzeniu zostali powiadomieni kutnowscy funkcjonariusze.

Policjanci zatrzymali rozbojarza i odzyskali skradzioną baterię. Śledczy sporządzili wniosek o tymczasowe aresztowanie 17-latka, który był już wcześniej notowany za pobicie. Sprawca do zakończenia sprawy będzie przebywał w areszcie.

Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!